• Bal karnawałowy

• 16 lutego 2023r przypadał Tłusty Czwartek i końcówka karnawału. Ten właśnie dzień wybraliśmy na dzień przebierańców w szkole, żeby uczcić ten wesoły okres wspólna zabawą. Bal karnawałowy był pełen śmiechu, zabawy i radości. Wszyscy uczniowie przyszli na zabawę w przebraniach i udawali kogoś kim nie są. Pięknie ustrojona sala sprzyjała atmoswerze zabawy.  Organizatorki panie Iwona Malarczyk i Iwona Niepla zadbały o atrakcje na balu. Były zabawy i konkursy, którym towarzyszyło dużo pozytywnych emocji i słodkie nagrody. Tańce z balonami oraz na gazecie cieszyły się dużą popularnością. Pod koniec zabawy zostali wybrani król i królowa balu, którymi zostali Kuba i Lidka. Dyrekcja szkoły zadbała, żeby w tym dniu każdy uczeń i nauczyciel został poczęstowany słodkim pączkiem. Jak się wspaniale się bawiliśmy możecie obejrzeć na zdjęciach z imprezy.

I. Malarczyk

I.Niepla

• Walentynki

• 14 lutego to dzień szczególny dla wszystkich, którzy darzą się sympatią i miłością. Dlatego też uczniowie wykonali kartki z życzeniami, upominki i ofiarowali sobie słodycze za pośrednictwem poczty przyjacielsko- walentynkowej. Pocztę organizowali p. Ania Kowalska, p. Monika Kijewska, p. Katarzyna Marciniak. Wszyscy nauczyciele pracujący w szkole zadbali o to, by upominki były kreatywnie wykonane. Uczniowie przygotowali w tym dniu babeczki ze śmietaną, gofry pod opieką p. Iwonki Niepli i Iwony Malarczyk. Głównym celem organizacji tego dnia było dzielenie się radością, uśmiechem i miłością. Tego dnia Pani Ania Badura zorganizowała wspólne karaoke dla wszystkich uczniów. Integracja, dobra atmosfera to podstawa relacji koleżeńskich i przyjacielskich w szkole. W korytarzu szkolnym klasa 1- 3 b przygotowała upominki w postaci aforyzmów: " Niech każdy chwyci, czego potrzebuje." To był bardzo mile spędzony dzień.